Jak včas zachytit zhoubné onemocnění

přednáška
Datum konání akce: 
14. 3. 2012
Začátek: 
18:00
Místo: 
Dům s pečovatelskou službou Hranice, Tovačovského 2000

Přestože investice do zdravotnictví dlouhodobě stoupají, diagnostika a léčba se zkvalitňuje a některá optimistická data nás přesvědčují o tom, že žijeme statisticky déle, než např. naši prarodiče, naše životní prostředí a styl se zhoršuje, populace stárne a výskyt civilizačních chorob, tj. i nádorů v obecném měřítku stoupá.

Bojíme se smrti – snažíme se investovat svůj čas i prostředky a dělat možné i nemožné, abychom ji oddálili, a přitom jsou to spíše některé naše nesprávné postoje, které nejvíce přispívají k docílení pravého opaku. V honbě za lepším a delším životem navíc vůbec není těžké naletět podvodníkům, kteří vesele těží z našeho strachu vyplývajícího z naší nevědomosti.

Pokud máte zájem se populárně – vědeckou formou seznámit s našimi nejčastějšími zhoubnými nádorovými onemocněními, získat jednoduchý návod, jak lze odhadnout míru rizika jejich existence nebo pozdějšího vzniku, a také zjistit, jaká lékařská vyšetření mají smysl pro jejich správnou diagnózu anebo prevenci, pak je přednáška manželů Cibičkových určená právě Vám.


Fervens was created by Design Disease for WordPress, brought to you by Smashing Magazine.
Ported to Drupal by Leow Kah Thong - Freelance Drupal Developer.